10 grudnia 2017

512. Depilacja laserowa – nowoczesna, szybka i skuteczna
Witajcie Kochani!

Gładka i aksamitna w dotyku skóra stanowi marzenie wielu kobiet. Jednocześnie przeraża nas konieczność regularnej depilacji w domu, która nigdy nie pozostawia tak idealnego efektu, jakiego oczekujemy. W czasach, gdy depilacja laserowa staje się tańsza i łatwiej dostępna, coraz więcej kobiet rozważa pożegnanie się ze zbędnym owłosieniem raz na zawsze. Dlatego też przygotowałam dla Was krótki poradnik, z którego dowiecie się, na czym tak naprawdę polega laserowe usuwanie owłosienia.Depilacja laserem diodowym – oto, co powinnaś o niej wiedzieć

Włosy na ludzkiej skórze wzrastają w pewnych powtarzalnych cyklach, choć warto pamiętać, że nie każdy pojedynczy włosek przechodzi przez dany etap wzrostu z identyczną prędkością. Całkowity cykl wzrostu włosów na naszym ciele zamyka się w ciągu 4-6 tygodni.
Dlatego też depilacja laserowa w gabinecie wymaga kilkukrotnego powtórzenia zabiegu, aby wiązki lasera naświetliły wszystkie włosy wyrastające na danym obszarze ciała. Zadaniem laserowego usuwania owłosienia jest, w skrócie mówiąc, nakierowanie wiązki promienia UV w miejsce wyrastania włosów.

Mam ciemną karnację. Czy depilacja laserowa zadziała także w moim przypadku?

Co ważne, postęp w technologii sprawił, że metoda depilacji laserowej przynosi dziś rezultaty nie  tylko na skórze kobiet o jasnej karnacji i ciemnym owłosieniu, ale również jest skuteczna w przypadku pań o ciemniejszym kolorze skóry. Nowoczesny laser jest w stanie samodzielnie znaleźć pigment w skórze, aby skutecznie celować w miejsce wzrostu włosa i blokować jego odrastanie.


Depilacja laserowa pach – cena i skuteczność zabiegu

Pachy stanowią dość newralgiczną sferę kobiecego ciała. Z jednej strony kryją w sobie delikatne i ważne dla funkcjonowania organizmu węzły chłonne. Z drugiej zaś pachy są bardzo często eksponowane, czy to wówczas, gdy mamy na sobie jedynie bieliznę, czy wtedy, gdy zakładamy sukienkę koktajlową lub bluzkę bez ramion. Po tradycyjnym goleniu na skórze okolicy pach powstają nieestetyczne kropki, czasem też dochodzi do wrastania włosków w skórę czy reakcji alergicznych, gdy po goleniu zbyt szybko użyjemy dezodorantu. Dużym minusem golenia włosów w tym miejscu jest też ich bardzo szybkie odrastanie i konieczność częstego i żmudnego powtarzania zabiegu. Pożegnanie się z owłosieniem strefy pachowej daje poczucie swobody w każdej sytuacji. Wiele kobiet decyduje się więc na ten zabieg.

Dobrą informacją niech będzie fakt, że z roku na rok ceny depilacji maleją. Koszt pojedynczego
zabiegu wykonanego w okolicy pach oscyluje wokół kwoty 200 złotych. Nie są to więc, jak widać,
duże sumy. Szczególnie atrakcyjne cenniki mają gabinety kosmetyczne i kliniki urody ulokowane w mniejszych miejscowościach, takich jak na przykład Rzeszów.Zapraszam Was na mojego Facebooka oraz na Instagram:
Zapraszam Was też do mojego sklepu Catti, gdzie możecie znaleźć Sukienki na Święta oraz Sukienki na Sylwestra:
Korzystałyście kiedyś z depilacji laserowej? :) Jakie jest Wasze zdanie na jej temat? :)12 komentarzy

 1. Depilacja laserowa to świetna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz wiele się słyszy o depilacji laserowej.
  Fajnie jest zgłębić temat.
  Pozdrawiam poniedziałkowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam temat od podszewki, uważam, że epilacja laserowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie ma przeciwwskazań :D

  OdpowiedzUsuń
 4. od dłuższego czasu zastanawiam się nad takim zabiegiem.. ale cały czas mam jakieś obawy albo brak czasu .. :D
  obserwuję i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zbieram się już tyle czasu żeby zrobić ten zabieg i się zebrać nie mogę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie powiem, korci mnie i to od lat, tylko umówić się jakoś nie mogę :P

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP