27 kwietnia 2014

1. Wprowadzenie

Witajcie dziewczyny i chłopaki!

Od dawna śledzę i czytam wiele blogów, stąd też od jakiegoś czasu w mojej głowie rodziła się myśl, aby założyć swojego i stać się bardziej aktywną w tym świecie. Zastanawiałam się tylko, co takiego nowego mogłabym zaproponować, żeby nie być kolejnym włosowo-modowo-fit blogiem. Postanowiłam jednak spróbować, najwyżej się poddam, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności!

W związku z tym, że od dłuższego już czasu mam obsesję na punkcie włosów, zapewne tego typu wpisy będą się tu często pojawiać. Ponadto walczę o idealną cerę albo przynajmniej taką, która by mnie zadowalała, ponieważ od wielu już lat nie mogę się uporać z trądzikiem. Ten, który posiadam obecnie nie jest już trądzikiem młodzieńczym, ale równie trudnym, a może nawet trudniejszym do zwalczenia.
Dlatego zapewne będę tutaj umieszczać też moje poszukiwania produktów, które będą wspomagać moją walkę.

Od lutego regularnie ćwiczę, więc pewnie i tym będę się z Wami dzielić. Pierwsze efekty już są, ale motywacja trochę spadła. Jak wiadomo najwięcej osiąga się na samym początku, potem jest już coraz trudniej. 

To tyle tytułem wstępu, do usłyszenia wkrótce!:)))

ZAPRASZAM!

4 komentarze

 1. Też walczę z trądzikiem, zdecydowanie nie młodzieńczym i niestety, ciągle przegrywam...Jestem ciekawa, czego używasz do pielęgnacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia w pisaniu :) P.S. co do kartek, to się polecam..mogę jakąś zrobić..

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za komentarz, miło mi że spodobały Ci się moje cukierki :)
  btw. też jestem "frikiem" włosowo-urodowo-fit :)
  będę tu zaglądać :*

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP