20 lutego 2016

347. Warsztaty "Pokochaj naturalne piękno!" w Krakowie - relacja

Warsztaty "Pokochaj naturalne piękno!" w Krakowie - relacja


W ubiegłą sobotę miałam ogromną przyjemność wziąć udział w spotkaniu blogerek z warsztatami na temat naturalnych produktów. Oprócz standardowych plotek i pogaduch zaplanowane zostało aż trzy warsztaty, na których uczestniczki poznały mnóstwo ciekawych informacji. Spotkanie zostało zorganizowane przez Kasię z bloga Mineralny Świat Kasi, którą od dawna bardzo chciałam poznać, a także przez Kingę z bloga Ujrzeć Siebie, która okazała się przemiłą osobą. Już na początku chciałabym złożyć dziewczynom podziękowanie za to, że mogłam wziąć udział w tym wydarzeniu. Zapraszam Was na moją relację z tego dnia :)Spotkanie odbyło się w Podgórskim Salonie Degustacyjnym na ul. Kalwaryjskiej 26 w Krakowie 13 lutego. Rozpoczęło się o godzinie 12:00, ale ja przyjechałam nieco wcześniej, aby pomóc Kindze, która przyjechała samochodem wypakowanym po brzegi niespodziankami dla dziewczyn. 

spotkanie blogerek w krakowie


Hasło spotkania brzmiało: Pokochaj naturalne piękno! I w zgodzie z tą dewizą prowadzone były warsztaty. Pierwsze z nich poprowadziła Pani Elżbieta z firmy ProBiotics, która opowiadała o probiotykach. Temat był dla mnie niezwykle interesujący, ponieważ jeszcze w trakcie spotkania kończyłam drugie opakowanie antybiotyków po poważnej infekcji. Pani Elżbieta powiedziała, że po stosowaniu antybiotyku odbudowanie flory bakteryjnej trwa aż 3 miesiące. Te wiadomości dały mi sporo do myślenia, a po przywiezieniu do domu produktu do czyszczenia od firmy ProBiotics, zostałam zalana pytaniami od mojego brata i mamy. Tym samym środek ten jest już w użytku przez niemal wszystkich domowników.


warsztaty kosmetyków naturalnych


upominki ze spotkania blogerek

spotkanie probiotics


Kolejne warsztaty były prowadzone przez Panią Sylwię z firmy Optima PLUS. Rozmowy dotyczyły olejków eterycznych oraz sposobów ich wykorzystywania. Większość uczestniczek znała świetnie markę, jak i potrafiła użytkować same olejki, dlatego zajęcia te były obopólną wymianą doświadczeń. Niemniej jednak, było to bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie. 


spotkanie optima plus

olejki eteryczne optima plus

olejki eteryczne

co dostałam na spotkaniu blogerek


Ostatnie warsztaty zostały przygotowana przez Pana Sebastiana reprezentującego markę MOKOSH. Spotkanie miało charakter praktyczno-teoretyczny, ponieważ w jego pierwszej części przygotowywałyśmy własny peeling do ciała. Część druga, teoretyczna, stanowiła nie tylko informacje na temat firmy MOKOSH, ale także istotne wiadomości dla blogerów, które mogą stworzyć bazę do owocnej współpracy z markami. Było to niezwykle cenne spotkanie, które wzbogaciło mnie o spory zasób wiedzy.


spotkanie firma mokosh

kosmetyki mokosh

organizacja spotkania blogerek

spotkanie blogerek w krakowie


relacja ze spotkania bloegrek

jak zrobic samemu peeling


jak zrobic domowy peeling

relacja z warsztatów blogerek w krakowie


Wszystkie warsztaty były niezwykle inspirujące i przekazujące ogrom wiedzy. Samo spotkanie z dziewczynami krzyczało: Pokochaj naturalne piękno!, bo wśród nas były osoby, takie jak Mineralna Kasia, które same tworzą naturalne produkty. Wiedza i umiejętności osób, które tego dnia poznałam są niezwykle imponujące i ogromnie cieszę się, że mogłam wziąć udział w tak wspaniałym wydarzeniu!

Dodatkową niespodzianką, której kompletnie się nie spodziewałam, ponieważ myślałam, że całe spotkanie będzie zbiorem warsztatów na temat kosmetyków naturalnych, były prezenty. Całe mnóstwo upominków od przeróżnych firm. Dzisiaj pokażę Wam tylko ich ogrom, a w kolejnym wpisie szczegółowo opiszę, co takiego otrzymałyśmy.


sponsorzy spotkania blogerek

jakie firmy sponsorują spotkania blogerekW przerwie między warsztatami jadłyśmy pyszne burgery i rozmawiałyśmy. Niestety ze względu na dużą ilość uczestniczek ciężko było poznać każdą osobę i z każdą zamienić kilka zdań. Po zakończeniu warsztatów musiałam pędzić do domu, zaś osoby, którym się jeszcze nie spieszyło, zostały, aby trochę poplotkować.


Zdjęcia wykorzystałam dzięki uprzejmości Kingi.

Jeszcze raz bardzo dziękuję dziewczynom za możliwość uczestniczenia w tak świetnym wydarzeniu i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Organizatorki:

Uczestniczki:
Aby być na bieżąco zapraszam Was do polubienia mojego profilu na Facebook'u :)Za niedługo pokażę Wam, co takiego otrzymałyśmy na warsztatach :) Lubicie takie spotkania? :)

37 komentarzy

 1. Bardzo miłe spotkanie, ciekawe warsztaty i dużo pozytywnej energii wśród tylu blogerek :) miło było Cię poznać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać że spotkanie było przemyślane i bardzo ciekawe :) Koniecznie napisz o probiotykach w jakiejś notce, chętnie poczytam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkania blogerskie są super.Chętnie wzięłabym w powyższym udział ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow musiało być wspaniale, widać po uśmiechach na zdjęciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się że spotkanie się udało ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Spotkanie bardzo fajne :). Na takie warsztaty sama bym się chętnie wybrała i posłuchała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. widzę tam wiele ciekawych kosmetyków
  świetne warsztaty - zazdroszczę :)
  locastrica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. piękne dziewczyny i piękne prezenty :)
  Widać że świetnie się bawiłyście ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale Ci się fartnęło, pozazdrościć tylko.

  OdpowiedzUsuń
 10. Musiało być bardzo ciekawie. Bardzo lubię takie spotkania i rozmowy z innymi blogerkami, ale na takich warsztatowych spotkaniach jeszcze nie byłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było niezwykle ciekawie :) ja również z tych powodów lubię takie spotkania :)

   Usuń
 11. Fajnie, że spotkanie się udało.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo chciałabym uczestniczyć kiedyś w takim spotkaniu blogerek :) To świetna okazja do Poznania mnóstwa fajnych osób :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetne spotkanie i warsztaty :) Chętnie sama bym poczytała o probiotykach :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ooo, super że mogłaś wziąć udział w takim spotkaniu :)
  Zapraszam Mój Blog :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Widzę, że bawiłyście się świetnie.
  :*

  OdpowiedzUsuń
 16. Cieszę się, że mogłam Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP