18 kwietnia 2016

382. Spotkanie blogerek w Opolu, 02.04.2016 r. - relacja

Spotkanie blogerek w Opolu, 02.04.2016 r. - relacjaJak zapewne zauważyliście w ostatnim czasie mało piszę, mało publikuję i ogólnie jest mnie na blogu dużo mniej. Nie wynika to z tego, że mi się nie chce albo że źle dysponuję swoim czasem. Mam po prostu obecnie mnóstwo innych spraw, które zaprzątają moją głowę i na których muszę się skupić. Dlatego też z takim opóźnieniem przychodzę do Was z relacją ze spotkania blogerek w Opolu, które miało miejsce na samym początku tego miesiąca, czyli 02.04.2016 r. Wówczas miałam okazję zobaczyć się z dziewczynami, które poznałam już wcześniej, dlatego też bardzo cieszyłam się na ten wyjazd. Dzisiaj chcę Was zaprosić na pierwszą część mojej relacji, zaś w drugiej zaprezentuję Wam upominki, które ze sobą przywiozłam.Spotkanie miało miejsce w bardzo klimatycznej kawiarni Pozytywka na ul. Czaplaka w Opolu. Oprócz tego, że miejsce to jest przepięknie urządzone, posiada w ofercie bardzo smaczne koktajle, a także pyszne bruschetty.

kawiarnia pozytywka spotkanie blgerekOrganizatorkami spotkania były Magda oraz Monika. Oprócz rozmów miałyśmy przyjemność wysłuchać kilku wystąpień przedstawicieli różnych marek. Pierwszą osobą była Pani Daria, która reprezentowała firmę Sylveco. Z ogromną pasją i zaangażowaniem opowiadała nam o tych kosmetykach, a także nowych liniach: Biolaven i Vianek. Ogromną zaletą tych rozmów było to, że mogłyśmy dotykać produkty, próbować je na swoich dłoniach i wąchać. Było to bardzo miłe doświadczenie, które skusiło mnie także na zakup kilku nowych kosmetyków.


kosmetyki vianek sylveco biolaven

sylveco na spotkaniu blogerekKolejne wystąpienie należało do Indigo Nails, które przygotowała dla nas Pani Małgosia. Opowiadała nam ona o wszystkich dostępnych produktach, także niekosmetycznych. Dzięki temu dowiedziałam się, że Indigo oprócz artykułów do paznokci posiada w swojej ofercie zegarki i biżuterię.

indigo nails na spotkaniu blogerek

spotkanie blogerek indigo


Oprócz spotkań z przedstawicielami marek kosmetycznych, odwiedziło nas także radio internetowe Radio Sygnały. Magda i Ewelina udzieliły wywiadu na temat blogowania i samego naszego spotkania.

radio na spotkaniu blogerek wywiad


Na spotkaniu w Opolu również i ja wystąpiłam w dwóch rolach. Zasiadałam na kanapie jako uczestniczka tego wydarzenia, ale także opowiadałam o stronie Oladi.pl - galerii internetowej, na której zbierane są produkty z wielu sklepów internetowych, co znacznie ułatwia zakupy, a także pozwala na większe przemyślenie ich i wybranie najkorzystniejszej opcji.

`
oladi.pl


Ostatnim punktem spotkania była rozmowa z Panią Ewą oraz Panią Agnieszką z Avonu. Oprócz opowieści na temat samej firmy i dostępnych kosmetyków, wykonały nam niezwykle przyjemny zabieg na dłonie. Było to bardzo miłe doświadczenie, dzięki któremu mogłam poczuć się jak w spa. Dodatkowym umilaczem był czekoladowy olejek, którego zapach unosił się nad naszym stolikiem. Panie reprezentujące Avon przygotowały także losowanie, w którym do wygrania były trzy paczki z niespodziankami. Udało mi się wygrać jedną z nich, zaś dwie pozostałe powędrowały do Moniki i drugiej Moniki. Wszystkie pozostałe dziewczyny otrzymały zestawy próbek.

spotkanie blogerek avon

zabieg na dlonie

spa dla dloni


Niestety po prezentacji marki Avon musiałam zbierać się w drogę powrotną do Krakowa. Zanim jednak wyszłam, zostałam obdarowana całą górą upominków, które pokażę Wam w kolejnym wpisie. Ogromnie dziękuję dziewczynom za wkład pracy, jaki włożyły w przygotowanie tego spotkania. Domyślam się, że pracy było bardzo dużo. Cieszę się także, że mogłam zobaczyć się z nimi jeszcze raz i mam nadzieję, iż kiedyś jeszcze będziemy mogły to powtórzyć.

upominki ze spotkania blogerek

uczestniczki spotkania blogerek

Zdjęcia wykorzystałam dzięki uprzejmości Moniki i MagdyW spotkaniu wzięły udział:

Organizatorki:
Uczestniczki:A na koniec uchylę Wam rąbka tajemnicy i pokażę sponsorów naszego spotkania:

sponsorzy spotkania blogerekJesteście ciekawi upominków, które otrzymałyśmy? :)

40 komentarzy

 1. Na takie spotkania to sama przyjemność chodzić. Szkoda, że musiałaś wcześniej wracać. Ale na pewno się dobrze bawiłaś :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszcze ci tego spotkania :D Fajnie jest tak porozmawiać z kimś kto interesuje się kosmetykami :D czekam na post o upominkach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie miłe doświadczenia z takich spotkan!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Było mega super znowu się zobaczyć ! :)
  do następnego :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie być na takim spotkaniu i poznać inne blogerki;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję udanego spotkania ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. aj aj zazdroszczę indigowedj prezentacji <3

  OdpowiedzUsuń
 8. super, wszystkie uśmiechnięte :)

  OdpowiedzUsuń
 9. hoho :D piękne spotkanie :D miłego kochana testowania :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne spotkanie, pozdrawiam Was wszystkie! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. super spotkanie :) zazdroszcze ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. zazdroszczę takich spotkań :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Musiało być rewelacyjnie :) widać,że profesjonalna organizacja

  OdpowiedzUsuń
 14. Ileż dobroci :) I widać, że fajne spotkanie
  The balance of my life

  OdpowiedzUsuń
 15. Sama chciałabym kiedyś mieć możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu - to musi być super sprawa! :) Czekam na post z upominkami, które otrzymałaś na spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Super że mogłaś brać udział w takim spotkaniu :)
  Zapraszam Mój Blog :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Super że mogłyście się spotkać:) Gratuluję udanego spotkania!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP