01 maja 2016

387. Zgłoś swojego bloga!Jakiś czas temu informowałam Was o pomyśle na nową serię na blogu: 5 najciekawszych włosowych wpisów miesiąca (więcej informacji TUTAJ). Pojawiły się już trzy serie, w których nie brakowało chętnych do polecania ich wpisów. Czas na czwartą część!

Raz na miesiąc opublikuję linki do wpisów na Waszych blogach, które będą najciekawszymi materiałami na szeroko pojęte włosowe tematy. Wcześniej jednak musicie zgłosić "kandydaturę" Waszych wpisów na moją pocztę: rudamiss1@gmail.com, w temacie wpisując: 5 najciekawszych wpisów miesiąca.


Zatem:

Jeśli napisałaś/-eś wpis dotyczący tematyki włosowej (niezależnie od tego czy jest on  pielęgnacji, stylizacji, produktach do włosów itd.) i jest on według Ciebie interesujący, wartościowy i chcesz, aby przeczytało go jeszcze więcej osób, wyślij odsyłający do niego link na moją skrzynkę pocztową rudamiss1@gmail.com. Wiadomość zatytułuj: 5 najciekawszych włosowych wpisów miesiąca.

Czekam na Wasze zgłoszenia :))

14 komentarzy

 1. Lubię tę serie, może coś wyślę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepatrzę co nieco ze swoich wpisów o tematyce włosowej i może się zgłoszę. Super propozycja :) Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie ścięłam włosy na krótko, więc pozostanie mi czytanie Waszych wpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę czy się zgłosić. Może tym razem zobaczysz moje zgłoszenie

  OdpowiedzUsuń
 5. Uuuuu, to chyba muszę coś u siebie napisać :D włosowe tematy nie były u mnie zbytnio popularne :D

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP