01 kwietnia 2018

545. Dlaczego warto pozycjonować strony?

Dlaczego warto pozycjonować strony?


Witajcie Kochani!

Świat blogów bardzo prężnie się rozwija. Na początku mojej drogi nie było tak szeroko dostępnych informacji o tym, co zrobić, by dana strona była wysoko w wynikach wyszukiwania, a czytelnicy szybko do niej docierali. Przy okazji tematu pozycjonowania stron, warto poznać pojęcie SEO, czyli optymalizacji stron www pod wyszukiwarki internetowe. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania, koniecznie przeczytajcie mój artykuł, który odnosi się do blogów: Pozycjonowanie stron, czyli 5 dobrych rad dla blogerów. Dzisiaj spróbuję Was przekonać, dlaczego warto stosować się do tych wskazówek.
Jak zwiększyć ruch na blogu?


Jak zwiększyć ruch na blogu?


Wiele z Was zapewne niejednokrotnie zastanawia się, jak zwiększyć ruch na swoim blogu? Jak pozyskać większą liczbę czytelników? Czasami może zadajecie sobie pytanie, jak to się dzieje, że wyświetlenia Waszego bloga wciąż są za niskie. Zależy to właśnie od tego, czy wprowadziliście do praktyki pozycjonowanie stron. Działania te wcale nie są skomplikowane, a mogą niezwykle poprawić ruch na blogu. 

Każdy bloger chciałby, aby jego strona była chętnie odwiedzana i czytana. Czytelnicy muszą jednak najpierw na nią trafić. Nie stanie się to, jeśli strona nie będzie właściwie zoptymalizowana.


Promowanie stron wpływa na ich rozpoznawalność


Promowanie stron wpływa na ich rozpoznawalność


Dzięki pozycjonowaniu stron, nie tylko dociera się do nowych czytelników, ale również buduje się swój wizerunek i rozpoznawalność wśród osób, które już odwiedzają bloga. Zwiększanie wyświetleń odbywa się poprzez stosowanie słów kluczowych, pojawiających się w danym artykule. Ułatwia to później wyszukiwanie informacji przez czytelników, którzy najczęściej korzystają z wyszukiwarki Google. Promowanie swojej strony pozwala na bycie odbieranym za eksperta w dziedzinie, w której specjalizuje się dana osoba. Profesjonalizm jest zawsze doceniany, ponieważ wzbudza zaufanie i wiarygodność.


Tani koszt, nieproporcjonalny zysk


Tani koszt, nieproporcjonalny zysk


Pozycjonowanie stron wcale nie wymaga niezwykłych nakładów finansowych. Właściwie, można samemu doskonale zadbać o dostosowanie swojego bloga do wyszukiwarek internetowych. W tym celu warto skorzystać z porad, które kiedyś napisałam w jednym z artykułów (link powyżej). Dzięki wprowadzeniu kilku prostych kroków można znacyco wpłynąć na ruch na swojej stronie. To nieproporcjonalnie wysoki zysk w stosunku do nakładu pracy i właściwie zerowych kosztów, które trzeba ponieść. Jeśli nie jesteście specjalistami z zakresu SEO czy też optymalizowania stron, możecie skorzystać z ofert wielu firm, które obecnie pojawiają się na rynku. Dzięki profesjonalnym działaniom marketingowym odniesiecie jeszcze większy sukces niż dotychczasowy.


Zapraszam Was również na mojego Facebooka oraz na Instagram:


Sprawdźcie nowości w moim sklepie Catti:Stosujecie słowa kluczowe w Waszych artykułach? :) Znacie tajniki pozycjonowania stron? :)

8 komentarzy

 1. Przyznam, że nie zwracam na to uwagi, jeśli chodzi o mój blog. Myślę jednak, że powinnam podziałać w tym temacie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przydatny post! SEO jest niezwykle ważna dla bloga, a przez wyszukiwarkę może trafiać do nas znacznie więcej osób :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy wpis, warto o tym pomyśleć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W dzisiejszych czasach w każdej branży i dla każdej strony ważne jest pozycjonowanie, lecz to nie jest ani łatwe, ani tanie zajęcie :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP