24 września 2018

586. Detale na ślub - na czym się skupić?

Detale na ślub - na czym się skupić?Witajcie Kochani!

Planowanie ślubu to olbrzymie przedsięwzięcie. Wiele osób, zwłaszcza tych, które jeszcze nie zajmowało się organizacją wesela, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo pracy i wysiłku trzeba włożyć w przygotowanie tej uroczystości. Najtrudniejsze jest dopracowanie detali, bo to na nich często jest skupiona uwaga gości. Dlatego też postanowiłam przedstawić Wam szczegóły, na których warto się skupić planując ten Wielki Dzień.
Opisy stołu, menu, podpisy miejsc


Opisy stołu, menu, podpisy miejsc


Cała dekoracja sali weselnej oraz kościoła musi być kompletna i tworzyć spójną całość. Oprócz tego, do całej aranżacji powinna być dopasowana oprawa z opisami stołów, menu, a także podpisy miejsc, na których siedzieć będą goście. Najczęściej te etykiety dopasowane są do zaproszeń, która para młoda wcześniej wręcza zapraszanym osobom. Najmodniejsze podpisy tego sezonu weselnego zawierają grafikę w postaci kwiatów i roślin, które są wykorzystywane do dekoracji. Najprościej jest skorzystać z porady, a nawet pomocy specjalisty, którego praca jest projektowanie etykiet. Taka osoba będzie mogła wykonać dla Was grafikę do wszystkich podpisów, których będziecie potrzebowali.


Księga gości


Księga gości


Nie ma nic wspanialszego od wspomnień. Dlatego w planowaniu swojego wesela nie możesz zapomnieć o księdze gości. Będą się do niej wpisywali goście, którzy umieszczą tam swoje życzenia, zabawne historie, a może nawet wkleją jakieś zdjęcia. Księgę gości można wykonać samemu niewielkim nakładem pracy, ale można ją również zakupić. Istnieje również możliwość zaprojektowania takiej księgi, która graficznie będzie współgrała z pozostałymi dekoracjami.

Drobne atrakcje dla gości


Drobne atrakcje dla gości


Na weselu czeka na wszystkich mnóstwo atrakcyjnych momentów. Stałe punkty tej uroczystości sprawiają, że nie można się nudzić. Po kilku godzinach tańczenia, jedzenia i picia, miło jest oderwać się na chwilę od stołu lub od parkietu i zrobić coś innego. Takie drobne atrakcje dla gości są aktualnie bardzo modne i warto przemyśleć zapewnienie takich przyjemności. Świetnym pomysłem jest zamówienie fotobudki lub udostępnienie Instaxa, którym goście będą robili sobie zdjęcia.


Zapraszam Was również na mojego Facebooka oraz na Instagram:


Na jakie detale zwracacie uwagę będąc na weselu? :) Co szczególnie przykuwa Waszą uwagę? :)

6 komentarzy

 1. My mieliśmy księgę gości i możliwość wklejania zdjęć do niej. Bardzo fajna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 2. księga gości to podstawa :) a balony cudne <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowity wpis. Od dawna szukam inspiracji na ślub i wesele :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz ciężko znaleźć odpowiednie miejsce, przynajmniej w dogodnym terminie, warto pomyśleć o zarezerwowaniu miejsca już przynajmniej rok przed uroczystością. Nie mówię już o cenach za talerzyk :D

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP