23 września 2018

585. Jak przyozdobić swoje wnętrze?

Jak przyozdobić swoje wnętrze?Witajcie Kochani!

Myślę, że do każdego przychodzi taki moment, w którym stwierdza, że chciałby coś zmienić w swoim domu lub mieszkaniu. Nawet niewielkie zmiany we wnętrzach mogą sprawić, że będą one wyglądały zupełnie inaczej. Dobór dodatków, na które niektórzy nie zwracają większej uwagi, jest na bardzo istotny. Dzisiaj chciałam Wam podpowiedzieć, jak łatwo i efektownie przyozdobić wnętrze.
1. Postaw na kolorowe poduszki


Pierwszy sposób, który jest w ostatnim czasie bardzo popularny to dodawanie do wnętrz kolorowych poduszek, które kontrastują z barwami w pomieszczeniu lub korespondują z nimi. To świetna i tania metoda, ponieważ poszewki na poduszki można często wymieniać, dzięki czemu nie ma szans, by to rozwiązanie szybko się znudziło. 

 Postaw na kolorowe poduszki


2. Różne ramki


Różnorodne ramki, w które można oprawić zdjęcia, plakaty czy obrazy, to także doskonały sposób na zapełnienie ścian i urozmaicenie wnętrz. Rama do obrazu może być bardziej solidna, ponieważ dzieła sztuki wymagają szczególnej oprawy. Zdjęcia mogą być umieszczone w cieńszych ramkach różnej wielkości. Gra rozmiarami i kolorami to kolejna metoda na przystrojenie pokoju czy też salonu. Zaprojektowanie ściany wypełnionej ramkami będzie oryginalnym rozwiązaniem.

Różne ramki


3. Mebel przykuwający uwagę


Czasami całe pomieszczenie może zyskać zupełnie inny wymiar dzięki jednemu meblowi. Może to być stara, odrestaurowana komoda lub nowoczesna, geometryczna instalacja, która będzie wyróżniała się na tle pozostałych elementów znajdujących się we wnętrzu. Należy jednak pamiętać, by rzecz ta pasowała do całego pokoju.

Mebel przykuwający uwagę


4. Miejsce relaksu


W każdym domu powinno znaleźć się miejsce na relaks i wyciszenie. Taki kącik może stanowić świetną ozdobę dla całego wnętrza. Można w nim ustawić wygodny fotel, na którym praktyczną dekorację będzie tworzył ciepły koc. Obok fotela może być umieszczony niewielki stolik, na którym świetnie będzie prezentował się doniczkowy kwiatek.

Miejsce relaksuZapraszam Was również na mojego Facebooka oraz na Instagram:


A Wy, jakie macie sposoby na przyozdobienie wnętrz? :)

9 komentarzy

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP