12 listopada 2018

595. Jak skutecznie oszczędzać? Jak wyszukiwać bony rabatowe?

Jak skutecznie oszczędzać? Jak wyszukiwać bony rabatowe?


Witajcie Kochani!

Kto z nas nie lubi kupować taniej? Wszyscy uwielbiamy promocje, kody rabatowe czy też wyprzedaż. Jeśli tylko jest okazja, warto z niej skorzystać, by zaoszczędzić. Wyszukiwanie bonów rabatowych nie stanowi większego problemu. Często wystarczy zapisać się do newslettera, aby otrzymać zniżkę. Cenną informacją jest ta, że w ostatnim czasie powstają strony internetowe, które gromadzą w jednym miejscu listę kodów do różnych sklepów. Bony rabatowe mogą oferować również banki.  Spełniając zaledwie kilka prostych warunków można otrzymać atrakcyjny voucher zniżkowy.
Jak skutecznie oszczędzać?


Oszczędzanie to wielka sztuka, która niestety nie jest dla wszystkich łatwa do opanowania. Można się jej jednak nauczyć, stosując kilka prostych porad. Sklepy, strony internetowe, gazety i innego rodzaju media, nawołują do korzystania z promocji, okazji i wyprzedaży. Uleganie takim namowom jest zgodne z oszczędzaniem, ale wyłącznie wtedy, gdy danego produktu potrzebujemy. Kupowanie tylko dlatego, że coś akurat jest tańsze i być może kiedyś nam się przyda, nie ma nic wspólnego z odkładaniem pieniędzy, a wręcz przeciwnie, generuje dodatkowe, niepotrzebne koszty.


Jak skutecznie oszczędzać?


Chcąc kupić dany produkt, warto zastanowić się, czy faktycznie jest nam potrzebny. Często wybieramy rzeczy, które są ładne, mają kolorowe etykiety lub wydaje nam się, że są nam niezbędne do funkcjonowania. Praktyka pokazuje, że rzeczywistość nie zawsze odzwierciedla nasze oczekiwania.

W dobie łatwego dostępu do wszystkiego, warto pochylić się dłużej nad listą zakupów i dokładnie ją zaplanować. To wyeliminuje z naszego koszyka rzeczy zupełnie zbędne. Przy okazji, będziemy mieć szansę na porównanie cen konkretnych produktów w kilku sklepach i wybranie najbardziej korzystnej oferty. 


Jak wyszukiwać kody rabatowe?


Bony rabatowe to nie nowość. Sklepy udostępniają je sezonowo lub decydują się na organizowanie różnorodnych okazji, aby dać klientom możliwość zaoszczędzenia. Kody rabatowe mogą być również przekazywane przez banki w postaci voucherów do wykorzystania w różnych sklepach. Wyszukiwanie takich okazji nie jest trudne. Wystarczy wejść na stronę, na której znajduje się lista aktualnych ofert i wybierać to, co akurat nas interesuje. Taki sposób oszczędzania gwarantuje podwójne zadowolenie - oszczędzamy i kupujemy. Czego można chcieć więcej!


Jak wyszukiwać kody rabatowe?


Zapraszam Was na mojego Facebooka oraz na Instagram:

W jaki sposób oszczędzacie? :) Korzystacie z kuponów rabatowych czy macie jakieś inne sposoby? :)

16 komentarzy

 1. dla mnie najlepszym sposobem jest zabranie ze soba okreslonej ilosci pieniedzy :D zastanawiałam sie nad klepkami na oczy jak zakładaja konika ale obawiam sie reakcji ludzi xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja staram się zastanawiać, czy dana rzecz jest mi naprawdę potrzebna, choć różnie to czasami wychodzi :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja najczęściej sporządzam listę zakupów i staram się jej skrupulatnie trzymać :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba jeden z najlepszych sposobów na oszczędzanie ;)

   Usuń
 4. Ja na szczeście nie mam problemu z oszczędzaniem ;D

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP