29 stycznia 2021

689. Na jaką okazję warto podarować biżuterię?

 

Na jaką okazję warto podarować biżuterię?


Witajcie Kochani!

Ostatnio mamy nagromadzenie różnych okazji, na które chętnie kupujemy upominki. Jednym z częściej wybieranych prezentów jest biżuteria. Jeśli dobrze przeszukamy sieć, można trafić na promocje, ciekawe okazje, a także tańszych jubilerów, u których można się zaopatrzyć. Dzisiaj chciałbym Wam pokazać, że biżuteria to świetny pomysł na wiele różnych okazji. Co ważne, jest ona na tyle uniwersalna, że będzie pasowała do osób w różnym wieku. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzach zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Na jaką okazję warto zatem sięgnąć po biżuterię w ramach prezentu?Biżuteria na Walentynki


Walentynki to pierwsza okazja, o której postanowiłam napisać, ponieważ zbliżają się one wielkimi krokami. Powoli trzeba zatem zacząć planować odpowiedni prezent, by móc w miły sposób zaskoczyć ukochaną osobę. Jak już wcześniej wspomniałam, biżuteria jest na tyle uniwersalnym pomysłem, że można po nią sięgnąć kupując upominek zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie.


Biżuteria na WalentynkiZ całą pewnością świetnie byłoby kupić cały zestaw -  kolczyki, naszyjnik oraz bransoletkę, ale jedna z tych ozdób również sprawi wielką radość obdarowywanej osobie. 

Dla mężczyzny można wybrać zegarek lub bransoletkę. To pewniaki, które sprawdzą się jako dodatki u większości panów, lubiących dbać o swój wygląd.

Prezent dla przyszłej mamy lub matki chrzestnej


Przyszłe mamy wpadają często w wir zakupów dla swoich pociech i totalnie zatracają się w przygotowywaniu do wielkiej, życiowej rewolucji i projektu pt. "dziecko". Z czasem zaczyna im jednak trochę przeszkadzać, że wszyscy dookoła skupiają się na maluchu, a zapominają o samej kobiecie. Dlatego tak ważne jest, by po przyjściu na świat małego człowieka, pytać nie tylko o jego samopoczucie i zdrowie, ale także o to, jak czuje się nowa mama. 


Prezent dla przyszłej mamy lub matki chrzestnejJeszcze przed narodzinami dziecka lub tuż po nich, tatusiowie mogą pokusić się o miły gest w kierunku swojej ukochanej. Choć mówi się, że ciąża to nie choroba, wiele kobiet przechodzi ją z trudem i różnymi, nieprzyjemnymi dolegliwościami. Otrzymanie drobnego upominku od ukochanego, który w ten sposób pokazuje, że docenia wysiłek i poświęcenie kobiety, a także dziękuje jej w tn sposób za wydanie na świat nowego życia, wywoła wzruszenie i poprawi humor każdej przyszłej mamie.

Ciekawym pomysłem jest również oryginalne poproszenie o zostanie matką chrzestną. Obecnie można znaleźć różnego rodzaju pomysły, ale jednym z piękniejszych jest podarowanie bransoletki lub naszyjnika i poproszenie w imieniu malucha o pozostanie mamą chrzestną. Przepięknym wzorem ozdoby na taką okazję są na przykład stópki, na których można wygrawerować imię dziecka lub datę jego narodzin. Tego typu wzory i zawieszki do grawerowana można znaleźć na przykład na Oferta stronie 925.pl. Oferta  tego sklepu, a właściwie hurtowni biżuterii, pozwala na zakup półfabrykatów do własnoręcznego wyrobu. Z całą pewnością każdy klient zauważy, ze jakość i wykonanie tych produktów jest bardzo wysoka.

Biżuteria na rocznicę ślubu


Rocznica ślubu to bardzo ważna okazja, którą w wyjątkowy sposób warto celebrować. Czasami panowie stawiają na klasykę i sięgają po bukiet kwiatów. Być może wiąże się to z ich krótką pamięcią i taki upominek jest po prostu szybkim rozwiązaniem problemu. Dlatego też dobrą podpowiedzią dla pań jest zakupienie swoim mężom prezentu, na którym można wygrawerować datę ślubu. Taki upominek pomoże mężczyznom zapamiętać, kiedy obchodzą rocznicę ślubu ze swoimi drugimi połówkami.


bizuteria na rocznice slubuKiedy problem krótkiej pamięci będzie już załatwiony, panowie mogą planować upominek z większy wyprzedzeniem. Wówczas można zdecydować się właśnie na biżuterię lub nawet cały jej zestaw. Czasami panowie robią wywiad ze swoimi ukochanymi, aby dowiedzieć się, czego one oczekują oraz jakie są ich marzenia w kwestii biżuterii. To również świetny pomysł, a wykonany z odpowiednim wyprzedzeniem, nie wywoła podejrzeń.A Wy, na jaką okazję i dla kogo kupujecie biżuterię na prezent? :)

1 komentarz

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP