17 stycznia 2022

717. Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka

 

Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka


Witajcie Kochani!

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka. Jak co roku, chcemy ich obdarować drobnym upominkiem, spędzić z nimi czas i pokazać, że są bardzo ważnymi osobami w naszym życiu. Czasami jednak, w natłoku spraw i w pośpiechu dnia codziennego, możemy nie wymyślić nic ciekawego. Dlatego też postanowiłam przygotować artykuł, w którym przekażę garść inspiracji. 



Czas dla dziadków


Jednym z pomysłów jest podarowanie babci i dziadkowi tego, czego nam wszystkim najbardziej brakuje, czyli czasu. Chwila wytchnienia, zwolnienia i zatrzymania się, by porozmawiać, wysłuchać i posiedzieć z najbliższymi to najcenniejsze, co możemy dać. Dodatkowo można przygotować smaczny obiad lub jakiś deser. Zwykle to na barkach dziadków spoczywało robienie posiłków i opiekowanie się wnukami. Kiedy wnuki są już dorosłe, mogą w taki sposób odwdzięczyć się za wsparcie, miłość i troskę, którą były otoczone.


Czas dla dziadków



Na zakończenie spotkania można wręczyć dziadkom kosz prezentowy, wypełniony praktycznymi drobiazgami. Zarówno babcia, jak i dziadek, z pewnością lubią pić herbaty, kawy, przyda się także trochę słodkości. Taki upominek będzie trafiony i przyda każdemu.

Wiele osób daje z okazji Dnia Babci i Dziadka prezent w postaci zdjęć lub albumu. Zupełnie oryginalnym pomysłem jest jednak obdarowanie dziadków upominkiem w postaci sesji zdjęciowej. Wykonanie takiej sesji będzie niezwykłą pamiątką również dla wnuków. Fotografowie mają teraz studia wyposażone w przeróżne tła, jak na przykład https://bingoland.pl/tla-fotograficzne/czarne, które umożliwiają przygotowywanie przeróżnych aranżacji. 


Prezent dla babci


Każda babcia ma inne zainteresowania i lubi inne rzeczy. W miarę uniwersalnym upominkiem jest dyfuzor zapachowy. Obecnie na rynku można znaleźć mnóstwo ciekawych wzorów, które mogą być doskonałym dodatkiem do wnętrza. Jednak ich podstawową funkcją jest dostarczanie pięknego zapachu w pomieszczeniach, w których się znajdują. 

Czasami babcie mają różnego rodzaju zainteresowania i to właśnie do nich można dopasować prezent. Motki kolorowej włóczki lub zestaw szydełek to idealny prezent dla fanki robótek ręcznych.


Prezent dla babci



Upominek, który jest zawsze trafiony, to zestaw kubków lub filiżanek. Każdy używa ich w domu, więc kolejny komplet z pewnością się przyda. Naczynia od wnuków będą zapewne traktowane jako wyjątkowe. Dodatkowo, warto zadbać o ładne opakowanie, do którego będą włożone kubki. To sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej elegancki. Do takiego upominku można dokupić jeszcze różnego rodzaju herbaty i zaparzacz. 


Prezent dla dziadka


Większość dziadków to praktycy, więc wybierając dla nich prezent, najlepiej zdecydować się na coś, co mogą używać na co dzień. Takim upominkiem jest na przykład zestaw do majsterkowania. Narzędzia są przydatne w każdym domu i dziadkowie z pewnością się z nich ucieszą. Równie uniwersalnym pomysłem jest zakupienie ciepłych skarpet - to rzecz, która często się gubi i szybko się niszczy. 

Jeśli wiesz, jakich kosmetyków używa dziadek, można zrobić mu zapas wody po goleniu lub ulubionych perfum. To, co używa się na co dzień, jest zawsze udanym upominkiem. Świetnie sprawdzi się też nowy portfel lub skórzany pasek.


Prezent dla dziadka



Dziadkowie również posiadają swoje pasje i to do nich można dostosować prezent. Niektórzy kolekcjonują modele samochodów, inni zbierają znaczki, a jeszcze inni płyty z piosenkami. Jeśli wręczycie dziadkowi to, co lubi, to, co znajduje się w kręgu jego zainteresowań, z pewnością to doceni. 


Zdecydowanie najlepszym upominkiem dla dziadka i babci jest to, czego oni potrzebują i z czego korzystają każdego dnia lub to, co leży w obszarze ich pasji. Jednak niezależnie od rodzaju prezentu trzeba pamiętać, że najważniejszy jest czas dla najbliższych i pielęgnowanie relacji z najbliższymi.

2 komentarze

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP