23 lipca 2020

673. Jak spędzić wakacje w czasie pandemii?


Jak spędzić wakacje w czasie pandemii?


Witajcie Kochani!

Przede mną w końcu wymarzony urlop. W tym roku chyba większość osób bije się z myślami, gdzie wyjechać, aby wakacje były bezpiecznie i przyjemnie spędzone. Wiele osób decyduje się na wczasy w Polsce. My również wybraliśmy tę opcję. Popularne kierunki to Morze Bałtyckie lub góry. Jeśli miejsce już zostało zaplanowane, trzeba jeszcze wyszukać odpowiedni hotel lub inne miejsce noclegowe. Jak wybrać miejsce noclegowe w czasie pandemii?


Jest dużo możliwości wyboru miejsca noclegowego na wakacje. Jedną z najbardziej bezpiecznych opcji byłoby zdecydowanie się na wynajęcie domku, ponieważ nie spotykamy się w nim z żadnymi innymi osobami. Ciekawym pomysłem jest także samochód lub przyczepa kempingowa. Wówczas trzeba jednak dbać o bezpieczne poruszanie się na wspólnych powierzchniach w miejscach przeznaczonych na postój. 


Jak wybrać miejsce noclegowe w czasie pandemii?


Utrudnione mogą być wczasy w większych resortach hotelowych, które posiadają w swojej ofercie baseny i centra odnowy, SPA. Właściciele takich miejsc dbają o to, by zachowany był odpowiedni dystans społeczny. Ważne również by każdy z klientów pamiętał o zasadach bezpieczeństwa.

Wiele osób żałuje, że musiało zrezygnować z zagranicznych wakacji. Nie warto nad tym ubolewać. Polska jest piękna i obecny czas może nas zmotywować do poznania ślicznych okolic, których dotychczas nie znaliśmy. Ponadto, w kraju również możemy korzystać z ofert all inclusive, aquaparków, salonów SPA, stref Wellnes czy te animacji dla dzieci. Największe resorty mają tak ciekawe oferty, że można się poczuć jak w najbardziej luksusowych hotelach zagranicą.


 Domki holenderskie - inwestycja na wakacje i na cały rok


Współcześnie bardzo dobrą inwestycją są nieruchomości. Nie każdy może sobie jednak pozwolić na zakup domu lub większego lokalu. Jeśli jednak ktoś chciałby zacząć rozwijać się w branży hotelarskiej, może zacząć od zakupu domków holenderskich Holiday Sport. Są one zdecydowanie tańsze, a gwarantują nowoczesne udogodnienia i rozwiązania. Wiele modeli jest mobilnych i można je przewozić w różne miejsca. Wybór jest szeroki i obejmuje domki całoroczne oraz sezonowe. Jeśli ktoś chciałby zaoszczędzić, może znaleźć używane modele.


Domki holenderskie - inwestycja na wakacje i na cały rok


Nowe domki są wyposażone w centralne ogrzewanie, podwójną izolację ścian, dachu i podłogi. Modele są wyciszone i ocieplone. Okna mają podwójne przeszklenie i są plastikowe. 

Domki holenderskie to dobra inwestycja dla kogoś, kto chciałby zacząć rozwijać się w branży hotelarskiej. Można także zdecydować się na zakup takiego domku dla samego siebie, by wraz z nim podróżować w wakacje lub po prostu zamieszkać w nim na stałe.


A Wy, jak zamierzacie spędzić tegoroczne wakacje? :) 

2 komentarze

  1. Ja na szczęście nie mam tego problemu - dom na wsi :). Cisza, spokój, las, łąki itp. Idealne miejsce na wypoczynek :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Chciałabym mieć taki domek :)
    Ja spędzam wakacje w moim rodzinnym mieście i u chłopaka w Szczecinie

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP