19 grudnia 2021

711. Prezent pod choinkę na ostatnią chwilę

 

Prezent pod choinkę na ostatnią chwilę


Witajcie Kochani!


Święta zbliżają się wielkimi krokami. W ferworze przygotowań, natłoku robienia porządków, a przede wszystkim łączenia tego z codziennymi obowiązkami, można było zapomnieć o zakupie wszystkich prezentów dla bliskich osób. Myślę, że niemal każdy z nas zmierzył się kiedyś z taką sytuacją, gdy na ostatnią chwilę biegał po sklepach w poszukiwaniu ostatnich upominków. I nawet samo kupowanie tuż przed świętami nie jest tak dużym problemem, o ile ma się pomysł na to, jaki upominek chce się podarować. Dlatego też powstał dzisiejszy wpis. Chciałabym, by pomógł on zapominalskim i tym, którzy muszą w pośpiechu nadrobić zakupy prezentowe.Prezent z biżuterią


Oryginalnym prezentem może być stojak na biżuterię. To dość nietypowy pomysł, który może sprawić wiele przyjemności kobiece. Zwykle mamy problem z tym, gdzie odkładać pierścionki, bransoletki czy naszyjniki. Zdejmujemy je po przyjściu do domu lub przed pójściem spać. Elegancki stojak to doskonały upominek, który sprawi, że biżuteria będzie miała swoje miejsce i nigdy nie będziemy musieli jej specjalnie szukać. 


Prezent z biżuteriąCiekawym pomysłem jest także zakupienie zestawu do zrobienia własnej bransoletki lub naszyjnika. To bardzo zindywidualizowany prezent i niezwykle kreatywny. Można przygotować sznurki, koraliki, tasiemki lub rzemienie. Znając preferencje obdarowywanej osoby, upominek zostanie dostosowany do jej preferencji. Z takiej niespodzianki ucieszy się każdy! Bardzo duży wybór tego typu produktów można znaleźć na stronie: https://www.gal-art.pl/. Dla osób, które nie przepadają za komponowaniem własnych zestawów upominkowych, pozostaje jeszcze możliwość kupienia gotowej biżuterii, która każdej kobiecie sprawi przyjemność.


Do poczytania


Książka to zawsze dobry prezent. Jeśli znamy upodobania osoby, którą obdarowujemy, możemy wręczyć jej lekturę ulubionego pisarza. Coraz więcej fanów czytania preferuje jednak przejście z tradycyjnych książek na czytniki e-booków. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ taki czytnik zmieści się wszędzie i jest bardzo lekki. Co więcej, to też ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, więc z pewnością zostanie docenionym prezentem.


ksiazka na prezentDoskonałym dodatkiem do upominku dla czytelnika jest zakładka. Chociaż kojarzy nam się ona z drobnostką, wśród licznych ofert można znaleźć prawdziwe perełki, które są niekiedy wykonywane na zamówienie - handmade. Dzięki temu zakładki są zindywidualizowane i można dopasować je do danej osoby. Do takiego prezentu wystarczy dobrać ładne opakowanie, eleganckie pudełko, przewiązać je szykowną wstążką i niespodzianka gotowa.


Upominek do zatrzymywania chwil


Kto z nas nie robi zdjęć? W dzisiejszych czasach, aparat towarzyszy nam na co dzień, bo mamy go w telefonie. Jest z nami wszędzie, dzięki czemu możemy utrwalać i zatrzymywać momenty, które chcemy za jakiś czas wspominać. Jednak coraz mniej osób wywołuje zdjęcia. Dlatego też tym bardziej szczególnym prezentem będzie podarowanie fotoksiążki z ułożonymi fotografiami.


zdjecia na prezentMożna też wręczyć upominek w postaci pustego albumu, który stopniowo zostanie zapełniony zdjęciami. To z pewnością będzie dodatkową motywacją dla osoby, która otworzy prezent. 

Nieco bardziej kosztownym prezentem będzie drukarka, która ma funkcję wydruku zdjęć. Odtąd, osoba obdarowywana, będzie mogła do woli drukować zatrzymane przez siebie momenty. Czasami przygotowujemy coś, co wymaga takich rzeczy, a niekoniecznie mamy możliwość udania się do fotografa. Taka drukarka wywoła uśmiech na twarzy każdego.


Mając w głowie kilka różnych pomysłów, kupowanie prezentów na ostatnią chwilę nie wydaje się już takie straszne.A Wy, zostawiacie kompletowanie upominków na ostatnią chwilę, czy też gromadzicie je z dużym wyprzedzeniem? :)

3 komentarze

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP