21 lutego 2022

719. Jaki prezent kupić na wieczór kawalerski?

 

Jaki prezent kupić na wieczór kawalerski?


Witajcie Kochani!

Wieczór kawalerski czy też wieczór panieński to wyjątkowe okazje. W centrum wydarzeń jest przyszły pan młody lub pani młoda. To spotkanie, które zamyka pewien etap w życiu i otwiera nowy. Przed organizatorem takiej imprezy stoi wiele wyzwań. Jednym z nich jest przygotowanie atrakcji, które urozmaicą wieczór, ale będą też zaskoczeniem dla pana młodego. Ważnym aspektem jest również wybranie prezentu na wieczór kawalerski. W dzisiejszym wpisie chcę podpowiedzieć Wam, jakie upominki możecie przygotować z tej okazji.


Wyjątkowy prezent


Zamiast decydować się na dość oklepane propozycje - szklanki, karafki czy kufle do piwa, można postawić na zupełnie oryginalny prezent, którego przyszły pan młody nigdy nie zapomni. Mocne przeżycia zapamiętujemy do końca życia i to właśnie taki upominek można wręczyć. Być może kawaler marzy o locie szybowcem lub zawsze chciał skoczyć na bungee, ale nigdy nie miał na to wystarczająco dużo odwagi. Wieczór kawalerski może być doskonałym pretekstem do spełnienia tych życzeń.


Wyjątkowy prezentGoście mogą zatem wręczyć voucher na skok na bungee lub lot szybowcem. Dla miłośników motoryzacji spełnieniem marzeń może być przejazd samochodem wysokiej klasy. Podczas wybierania upominku warto wziąć pod uwagę zainteresowania i upodobania przyszłego pana młodego.


Praktyczny gadżet


Jeśli kawaler nie jest wielbicielem adrenaliny i nigdy nie marzył o przeżyciu skoku na bungee, można podarować mu nieco bardziej praktyczny prezent. Osoba, która pali papierosy z pewnością ucieszy się
z upominku, jakim może być papierośnica metalowa. To wyjątkowy gadżet, który stanowi rodzaj etui na papierosy. Papierośnica jest personalizowana i niezwykle wygodna, a jej najważniejszą funkcją jest ochrona papierosów przed zniszczeniem. Co ważne, posiada ona zapalniczkę. Można dodatkowo wzbogacić ją o grawer z dedykacją.


Praktyczny gadżetŚwietnym pomysłem jest też zakupienie karafki na whiskey oraz szklanek, które będą stanowiły komplet. W zależności od tego, jaki rodzaj alkoholu preferuje przyszły pan młody, można zdecydować się ewentualnie na kieliszki do wina lub kufle do piwa.

Prezent nie musi jednak oscylować wokół alkoholu. Może to być coś, co jest konkretnie związane z zainteresowaniami kawalera, np. akcesoria do roweru lub gry komputerowe. Znając dobrze obdarowywaną osobę, możemy idealnie dopasować do niej upominek.


Klasyka zawsze się obroni


Wieczór kawalerski kojarzy się przede wszystkim z upominkami, które są kierowane typowo do dorosłych. Szklanki ze śmiesznymi napisami, krawaty z różnymi obrazkami czy też koszulki z oznaczeniami typu "Game Over" to raczej jednorazowe gadżety, ale mogą być ciekawą pamiątką tego niezapomnianego wieczoru. 


Klasyka zawsze się obroniWśród wybierania atrakcji i upominków trzeba pamiętać, że najważniejsza jest dobra zabawa i wspólne spędzenie czasu. Niezależnie od tego, co otrzyma przyszły pan młody, towarzystwo bliskich mu osób będzie dla niego najlepszym upominkiem i spełnieniem marzeń.


Jakie są Wasze pomysły na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego? :)

2 komentarze

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP