26 maja 2022

725. Jaki prezent kupić z okazji Dnia Ojca?

 

Jaki prezent kupić z okazji Dnia Ojca?


Witajcie Kochani!


W ostatnim artykule pisałam o pomysłach na spędzenie czasu z mamą, ponieważ to właśnie mamy miały niedawno swoje święto. Już za chwilę kolejny ważny dzień, czyli Dzień Ojca. Jak co roku, staniemy przed wyzwaniem dotyczącym tego, co kupić tacie, jak go zadowolić i sprawić mu przyjemność. Przede wszystkim warto zastanowić się, jakie zainteresowania ma nasz tata, co lubi, jakie ma hobby i do tego można dostosować upominek, który mu podarujemy. Ważne, by pamiętać, że może to być drobnostka, a nie jakiś wielki prezent. To przede wszystkim symbol naszej pamięci, szacunku i miłości, jaką darzymy ojca.


Upominek DIY


Doskonałym pomysłem jest wykonanie upominku własnoręcznie. Może to być nawet zwykła laurka. Tata z pewnością doceni starania, ponieważ będzie wiadomo, że w przygotowanie kartki zostało włożone serce i czas. Jeśli tata lubi brać kąpiel, można zrobić dla niego mydełka lub kule musujące. Będzie to z pewnością oryginalnym prezentem, a dla taty będzie się to wiązało z dużą przyjemnością w czasie relaksu w wannie.


prezent na dzien ojcaGenialnie sprawdzi się też wykonanie personalizowanej torby bawełnianej. Są one obecnie często wykorzystywane podczas zakupów, ale także na różne wyjazdy czy też do noszenia w nich obiadów. Aby je przygotować, wystarczy zamówić bawełnianą torbę, a następnie, wykorzystując farby lub pisaki do materiałów, namalować dowolne wzory lub obrazki. Świetnym pomysłem będzie też odciśnięcie dłoni lub stóp. Jeśli tata nie korzysta z takich toreb, można przygotować dla niego specjalną koszulkę. Będzie mógł ją ubierać na specjalne okazje lub traktować jako piżamę.

Innym prezentem, który można własnoręcznie zrobić, jest skrzynka na narzędzia. Wystarczy zakupić drewnianą skrzyneczkę i pomalować ją według uznania. Ojcowie mają tak dużo różnych narzędzi, przyborów i dodatków, że miejsce do ich uporządkowania będzie na wagę złota.


Drobna biżuteria


Nie każdy tata lubi chodzić w dużej ilości biżuterii, ale większość ojców ma łańcuszek srebrny męski. To element, który jest niewielki, a wprowadza nieco urozmaicenia do codziennych stylizacji. Być może wymiana takiego łańcuszka na nowy, grubszy, o innym układzie ogniw, będzie dobrym pomysłem na prezent.


jaki prezent na dzien ojca kupic


Mężczyźni to także gadżeciarze i lubią mieć ciekawe dodatki czy też nowinki technologiczne. Zegarek z wieloma różnymi funkcjami lub interesująca i wciągająca gra to kolejne podpowiedzi na upominek dla taty. 

Zawsze sprawdzającym się prezentem jest brelok. Nosimy go do kluczy, a ojcowie mają ich zwykle bardzo dużo. Dlatego też kolejny breloczek z pewnością znajdzie swoje zastosowanie. Dzień Ojca przypada na sezon grillowania, można tatę zaopatrzyć w gadżety, które pomogą usprawnić proces przygotowywania potraw z grilla. 


Dzień z tatą


To, co mamy w dzisiejszych czasach najcenniejszego, to czas. Bez wątpienia jest on największym skarbem każdego z nas. Wszędzie się spieszymy, ciągle gonimy, nie wyrabiamy się... Jesteśmy w ciągłym pędzie. Być może Dzień Ojca to doskonały  pretekst do tego, by zwolnić, by na chwilę się zatrzymać. Spędzenie czasu z tatą to coś, co nie kosztuje, a jest niesamowicie ważne. Tych momentów już nikt nam nie zwróci. 


dzien ojca jaki prezentWarto zatem Dzień Ojca zaplanować tak, by poświęcić głównemu bohaterowi tego dnia jak najwięcej czasu. Można się razem wybrać do kina, do teatru, można pojechać na wycieczkę lub po prostu pójść na spacer. 


A Wy, jak spędzacie Dzień Ojca? :)

3 komentarze

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP