24 stycznia 2019

610. 5 najczęściej czytanych wpisów 2018 roku || Zakręcona na włosy

5 najczęściej czytanych wpisów 2018 roku || Zakręcona na włosy


Witajcie Kochani!

Jak co roku, przedstawiam Wam przegląd pięciu najczęściej czytanych wpisów na moim blogu. Dzięki spojrzeniu na statystyki pod koniec roku, mam okazję zobaczyć, co Was najbardziej interesuje i jakie treści powinnam dla Was przygotowywać w kolejnych miesiącach. Pomimo upływu lat, a blog istnieje już 5 lat, nie brakuje mi chęci i pomysłów do nowych artykułów. Tematyka zmienia się w zależności od moich zainteresowań i zmian, jakie zachodzą w moim życiu. Mam nadzieję, że dla Was wpisy, które tworzę są atrakcyjne i ciekawe. Jeśli chcecie porównać poniższą listę z ubiegłym rokiem, zapraszam Was do artykułu pt.: 5 najpopularniejszych wpisów 2017 roku.
1. Jak się rozwijać? Jak się motywować do pracy?Jak się rozwijać? Jak się motywować do pracy?Człowiek z natury jest istotą wygodną. Każdy z nas wybiera rozwiązania, które zapewniają mu komfort i bezpieczeństwo. To oczywiste i bardzo proste. Najważniejszą potrzebą człowieka, do której dążymy przez całe swoje życie jest samorealizacja, która umożliwia spełnienie własnych oczekiwań, a niejednokrotnie również marzeń. Osiągnięcie samorealizacji jest możliwe tylko dzięki ciężkiej pracy i ciągłemu rozwijaniu się. Wiele osób po ukończeniu studiów znajduje pracę i popada w rutynę, która sprawia, że mimowolnie staje się w miejscu. Wykonywanie codziennie tych samych czynności nie prowadzi do rozwijania się, dlatego tak istotne jest, by ciągle poszerzać i uaktualniać swoją wiedzę. Jak się rozwijać i jak się do tego motywować? Zapraszam Was na kilka moich refleksji.


2.  Morze zimą || mix zdjęć 4/2018Morze zimą || mix zdjęć 4/2018


Dziś po raz kolejny postanowiłam sobie powspominać. Przy okazji ochłodzę Was trochę, bo wracam swoją pamięcią aż do czasu ostatniego Sylwestra. Jak już wielokrotnie podkreślałam, nie lubię celebrowania tego dnia na imprezach i balach. Zdecydowanie bardziej wolę wyjechać i skorzystać z wolnych dni, by zobaczyć nowe miejsca. W tym roku moim kierunkiem było Morze Bałtyckie, a konkretnie Darłowo. Zobaczcie ze mną kilka urywek z tamtego czasu.


 3. Prezent z okazji narodzin dziecka - co kupić na baby shower?


Prezent z okazji narodzin dziecka - co kupić na baby shower?


Nie wiem, czy u Was też to tak wygląda, ale w moim gronie sporo jest teraz dziewczyn, które oczekują na narodziny swoich pociech. W Polsce coraz częściej można się spotkać z imprezami typu "baby shower", na których przyszłe mamy otrzymują prezenty dla swoich dzieci. To doskonały moment, by zgromadzić wyprawkę dla malucha. Niemniej jednak, kolejna paczka pampersów może okazać się zbyt banalnym upominkiem. Kupowanie butelek lub smoczków także mija się z celem, bo przyszła mama może mieć już wybrany konkretny model,  który chce podawać swojemu dziecku. Co w takim razie kupić z okazji narodzin dziecka? Pewną podpowiedź znalazłam w sklepie Popreal i chcę się nią z Wami dzisiaj podzielić.

4. Rodzaje dopinek. Doczepianie włosów || Addcolo


Rodzaje dopinek. Doczepianie włosów || Addcolo


Doczepiane włosy są obecnie niezwykle modne. Umożliwiają one przedłużenie włosów w ekspresowym tempie. Wiele osób nie ma możliwości zapuszczenia swojej fryzury z różnych przyczyn. Istnieją różnorodne metody przedłużania włosów, a także rodzaje doczepek. Ciężko też wybrać sklep, w którym bezpiecznie można zamówić dopinki. Jednym z miejsc, w których można je znaleźć jest Addcolo. Dziś chciałabym Wam trochę poopowiadać o tym, jakie mamy możliwości przedłużania włosów.


5. Co zrobić, by zwiększyć wyświetlenia na blogu? Pozycjonowanie stron


Co zrobić, by zwiększyć wyświetlenia na blogu? Pozycjonowanie stron


Blogi przestały być już miejscem amatorskich wpisów. Ich forma i wygląd ciągle się zmieniają, udoskonalają się i są coraz bardziej profesjonalne. Wśród blogerów można spotkać specjalistów w różnych dziedzinach, którzy chętnie dzielą się radami i udzielają pomocy. Blogi to miejsca przyjazne, pełne fachowych porad, ale również miejsca zabawne i niosące poprawę humoru. Trend blogów nasila się cały czas, dlatego przebicie się z treściami, które się proponuje może okazać się trudne. Na szczęście pojawia się coraz więcej stron, które radzą, jak stać się bardziej widocznym w sieci. Umożliwia to pozycjonowanie stron, które można zlecić specjalnym firmom lub starać się wprowadzać samodzielnie. Dziś chcę w pigułce wyjaśnić o co chodzi.


Zapraszam Was również na mojego Facebooka oraz na Instagram:

A u Was, jakie wpisy były najczęściej czytane? :) Jaka tematyka najbardziej Was interesuje? ;)

2 komentarze

Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii :)
Zawsze odwiedzam swoich czytelników.
Jeśli obserwujesz, daj znać w komentarzu :)

NIE SPAMUJ!!!

TOP